Welcome to Neve Shaanan Volleyball Club

ברוכים הבאים למועדון הכדורעף נווה שאנן

 
 
הורוסקופ | משחקי בנות
 

 
משחקים חינוכיים | קייטנות
 

 
מיקי מאוס | משחקי רובוטים
 

 
מורים פרטיים | דיכאון
 

 
מתנות לגיוס | חרדה
 

 
מתנה לאישה | כאב
 

 
מחלות | פחד
 

 
טיפול רפואי | הריון
 
 
 
 
   הכנות לעונה הבאה - תוכנית אימונים ייחודית
 
מועדון הכדורעף שמח להעסיק את הפיזיוטרפיסט תומר תירוש בתוכנית אימונים ייחודית שנבנתה בשיתוף עם המנהל המקצועי של המועדון חיים קסל.  מטרתה של תוכנית זו לשקם את השחקניות מהליגה הבכירה שסיימו עונה מפרכת בימים אלו ולהכשירם לעונת המשחקים הבאה. תוכנית אימונים איכותית זו מהווה צעד נוסף להתקדמות המועדון לאימונים בסטנדרטיים הגבוהים, כמקובל באירופה.  אין לנו ספק שהידע הרב של תומר
כשחקן שזכה בימים אלו בדאבל עם קבוצתו עירוני קריית אתא וכפיזיוטרפיסט בשילוב עם הניסיון הרב של חיים באימון קבוצות ברמות הגבוהות יובילו את שחקניות המועדון להצלחות בעונה הבאה.
תומר תירוש גדל במועדון שלנו במסגרת מחלקת הנוער , וזוהי תחילתה של סגירת מעגל ושילובו בהמשך בתפקידם שונים במועדון.
   מקום חמישי שווה בעצם מקום ראשון בין הקבוצות הישראליות...
 
קבוצת הנשים הראשונה של המועדון סיימה השבוע את הפלייאוף ובכך בעצם סיימה את עונת המשחקים 2004/2005.  הקבוצה סיימה את הפלייאוף התחתון במקום הראשון. 
במהלך הפלייאוף ניצחה הקבוצה את כל המשחקים והפגינה יכולת משחק טובה אשר הובילה אותה למקום החמישי בארץ.  חשוב לציין כי הקבוצה מבוססת על שחקניות ישראליות בלבד, ובעצם מכל הקבוצות המבוססות על הרכב שחקניות ישראלי סיימה במקום
הראשון, אחרי ארבע הקבוצות המובילות את הטבלה אשר הן מבוססות על שחקניות זרות ומתאזרחות.  ניתן לומר, כי הקבוצה עמדה במטרה שהוצבה לה בתחילת העונה.  שחקניות הקבוצה השתפרו באופן אישי הן בהבנת המשחק והן ביכולת המשחק שלהן.
הקבוצה ממשיכה להתאמן עד סוף חודש יוני על מנת להשתפר ולהגיע לעונה הבאה מוכנה.
אנו מצפים להשתלב בעונת המשחקים הבאה בפלייאוף העליון.  הקבוצה בעונת המשחקים הבאה תהיה מבוססת על אותו סגל שחקניות ששיחק העונה תוך התחזקות בשחקנית אמצע, וכמו כן יצטרפו שחקניות צעירות נוספות כדי להעמיק את ספסל הקבוצה וליצור תחרות על מקום בהרכב הראשון.
חיים קסל מאמן הקבוצה: "הצלחנו לעמוד השנה בכל המטרות שהצבנו לעצמנו: הן מבחינה טכנית, טקטית וגופנית. וכמו כן אני שמח לברך את הקהל המסור שליווה אותנו השנה במשחקים ומבטיח להמשיך בהצלחות בעונה הבאה".
   ליגה לאומית א' נשים - קבוצה השניה שמרה על מקומה בליגה...
 
למרות החששות הגדולים שליוו את השחקניות מתחילת הליגה, הקבוצה הצליחה מעל הציפיות כאשר שמרה על מקומה בליגה לאומית א'.
היו התלבטויות רבות להפעיל שתי קבוצות בליגה הבכירה אנו שמחים שהחלטת המועדון בשיתוף עם מאמן הקבוצה, שאול בקאלו והשחקניות התבררה כטובה.
עם סגל צעיר וללא ניסיון בליגה לאומית א', המאמן הצליח לגבש קבוצה שידעה לנצח בדיוק ברגעים החשובים ביותר.
המאמן:"היה לנו מאוד קשה להתמודד עם 4 הקבוצות הראשונות בהן רוב השחקניות הן זרות או מתאזרחות שיש להן ניסיון רב.
לעומת זאת, בשאר המשחקים הוכחנו שכאשר הבנות שלנו משחקות נגד ישראליות הן מצליחות לנצח...
אני שמח ששמרנו על מקומנו בליגה הראשונה ועוד יותר שמח על התקדמותן של הבנות, על הניסיון שהן צברו ועל העונה המוצלחת שנתנו."
רק ניצחונות  - קבוצת הגברים בלאומית ב' - 7.04.05
 

במשחק מרתק בין שתי הקבוצות המובילות את הפלייאוף ניצחה קבוצתנו את קבוצת קקתא תל אביב בתוצאה 3:0 (25:23, 25:21, 25:20).  וכהמשך למשחקים הקודמים בפלייאוף ממשיך משחק ההתקפה המגוון, המהיר והיעיל של הקבוצה להיות הגורם הדומיננטי המבליט את קבוצתנו מול הקבוצות המתמודדות.  אין ספק שכדי להגיע למשחק התקפה יעיל זה אנו נסמכים על יכולת קבלת סרב מעולה של עדי תדמור וערן בן יאיר ויכולתו של המוסר, חן פוגל להגיש כדורים לשחקני ההתקפה ובחלוקת הגשות מעולה בין המתקיפים כולם (בהזדמנות זו, אנו רוצים לאחל לחן הצלחה

בחייו האזרחיים עם שחרורו השבוע מצה"ל).
מאמן הקבוצה חיים קסל סיכם את המשחק: "התקופה הטובה של הקבוצה כרגע נובעת מהאווירה הטובה הסוררת בקבוצה והשקט הנפשי שיש לשחקנים.  אווירה זו מאפשרת לנו להביא לידי מיצוי את יכולת משחק ההתקפה שלנו, ובעיקר את שילוב שני שחקני הקצב הראשון: יואב הדס ושניר הרר במשחק ההתקפה, וכמו כן את מיכאל גרינברג שתמיד נמצא שם כדי לייצר נקודה כשצריך.  אני עדיין חושב שאנו צריכים לשפר את משחק ההגנה שלנו וכך נוכל להצליח יותר".
לקבוצה נותרו עוד שלושה משחקים ואנו מקווים לסיים את הפלייאוף במקום הראשון.
 פורים באימונים שלנו...

 
   

גלריה התמונות בפורים של הקבוצה עירוני ג' 
   

גלריה התמונות בפורים של הקבוצה איינשטיין
 
 
 
 
 
כדורעף נשים | כדורעף גברים | מועדון בית ספרי | בית ספר לכדורעף | תולדות המועדון | כדאי לגלוש | גלריה התמונות | קטעי וידאו | משחקי כדורעף