Welcome to Neve Shaanan Volleyball Club

ברוכים הבאים למועדון הכדורעף נווה שאנן

 
 
 
לימודים | מכונית | הובלות | חוגים
 
אלבום תמונות | אתר הנצחה
 
 
רופא שיניים | אתר למכירה
 
אינדקס אתרים | פסיכולוגיה
 
 
רואה חשבון | טיולים
 
מתנות | דיכאון | ספורט
 
 
 
 
 
   
 
משפחת הכדורעף...שבת כדורעף משותפת עם ההורים...19.03.05 קליפ וידאו

 
ביום שבת ה 19.3.2005 קיימנו לראשונה מפגש הורים וספורטאים. מפגש זה היה מיועד בעיקרו להכרות הורי השחקנים עם מנכ"ל המועדון, חיים קסל ועם צוות האימון, כמו כן היצגנו את תוכניות האימון שלנו ומטרותנו העיקריות. 
קיימנו טורניר משחקים למשפחות מהנה מאוד אשר היה מלווה באווירה נעימה וספורטיבית, כאשר ניתן היה להבחין בהנאה הרבה הן של הילדים והן של ההורים מהפעילות המשותפת...  המשך הכתבה וגלריה התמונות    תמונות נוספות וקליפ וידאו
הקבוצה השניה בליגה לאומית א' נשים ניצחה את חולון - 19.03.05

 
גלוש לדף הבית של הקבוצה !
 
ביום שבת 19.3.05 התקיים משחק הפלייאוף הראשון בין הקבוצה השניה בליגה לאומית א' נשים לבין חולון. קבוצתנו ניצחה 3:0 (28:26, 26:24, 25:22).  הקבוצה הפגינה משחק קבוצתי מעולה והרבה מאוד התלהבות לאורך כל המשחק.  במערכה הראשונה הובילה חולון לאורך כל המערכה אולם בסוף הצליחה קבוצתנו לגבור על היריבה תוך כדי הערכה.  גם שתי המערכות הבאות היו צמודות אך קבוצתנו הובילה בהן לאורך כל המערכה.
ניתן להבחין כי מאמן הקבוצה – שאול בקלו הכין את הקבוצה בצורה טובה לקראת משחק חשוב זה.
במשחק בלטו עינת הלפרין – מוסרת הקבוצה אשר מסרה מסירות מדויקות אשר סייעו למשחק ההתקפה, לימור דוד בלטה בקבלת מכת פתיחה ומאיה בינטו בלטה בעיקר במשחק ההתקפה שלה. 
בניצחון זה הבטיחה הקבוצה את המשך פעילותה בליגה לאומית א' גם בעונה הבאה ובכך בעצם הגשימה את מטרתה העונה.
ניצחון ענק בקרב אדיר - הבנות מלאומית א' ממשיכות לנצח...18.03.05

 
 
גלוש לדף הבית של הקבוצה !
 
ביום שישי 18.3.2005 התקיים משחק הפלייאוף הראשון של קבוצת לאומית א' נשים נגד קבוצת האקדמיה של איגוד הכדורעף.  קבוצתנו זכתה בניצחון מרשים לאחר קרב ארוך בתוצאה 3:2 (28:26, 25:13, 19:25, 16:25, 15:11).  המשחק נמשך כשעתיים ועבר תהפוכות רבות, כאשר לאחר שהובלנו 2:0 השוותה קבוצת האקדמיה לתוצאה 2:2 ובמערכה החמישית המכרעת בה חל שוויון 10:10, בטיים אאוט של המאמן חיים קסל חזרו השחקניות למגרש כמלוא התותח וסיימו את המערכה בתוצאה מרשימה 15:11 וזכו בניצחון הגדול.  זהו היה הניצחון השישי ברציפות של הקבוצה, כאשר במערכה החמישית שלוש השחקניות הותיקות של הקבוצה: אולפת חיידר, טל לב ושושנית לאופר   הקרינו מניסיונם הרב וידעו לבצע את הפעולות הנכונות ולנצל את מסירות המעולות של המגישה אורית ברגר על מנת לגבור על הקבוצה היריבה במשחק צמוד ומרתק לקהל הצופים.  המאמן חיים קסל אמר בסיום המשחק: "המשחק הראשון בפלייאוף הגיע לאחר פגרה של שלושה שבועות ונאלצנו להתמודד עם פציעות של שתי שחקניות : מרינה ליארסקי ולילך ריש, ולשמחתי הרבה המשכנו את שרשרת הנצחונות תוך כדי משחק לחימה אשר סולל את דרכנו להגשמת היעדים שהצבנו לעצמנו בתחילת העונה, כמו כן אני שמח מאוד שהקהל הרב שהגיע זכה בתצוגת משחק טובה המלווה במתח רב ובסיום מתוק של ניצחון.  אני מזמין את הקהל להמשיך לבוא ולעודד את הקבוצה במשחקים".
הגברים ממשיכים לנצח...הפעם המפסידה התורנית הייתה רעננה - 17.03.05

 

גלוש לדף הבית של הקבוצה !

 
בתאריך 17.03.2005 התקיים משחק פלייאוף בין קבוצת הגברים שלנו לבין דוושנים רעננה. קבוצתנו ניצחה בתוצאה 3:0 (25:17, 25:11, 25:19).  משחק זה היה מעולה והיווה ניצחון מוראלי חשוב לקבוצתנו לאחר שלפני שלושה שבועות הפסדנו לרעננה במסגרת משחקי הליגה.  שני המרכיבים המשמעותיים במשחק היו: קבלת מכת פתיחה מושלמת לאורך כל המשחק של קבלני הקבוצה: עדי תדמור וערן בן יאיר וכמו כן משחק ההתקפה המהיר תוך מסירותיו המדויקות  של חן פוגל המוסר לקצרנים יואב הדס ושניר הרר אשר קצרו נקודות רבות.  זה היה המשחק הקבוצתי הטוב ביותר השנה, כאשר כל שחקני הקבוצה השתתפו.  בסיום המשחק חגגו שחקני הקבוצה את הניצחון בארוחה וקינחו את הניצחון המתוק בגלידה טובה.
אנו מקווים להמשיך ולהצליח במשחקי הפלייאוף ולסיים את העונה בטעם טוב.
היכונו !...משפחת הכדורעף...

 

שבת כדורעף משותפת עם ההורים.

 

ביום שבת 19.03.05 אנו מקיימים שבת פעילות עם ההורים.  האירוע מתקיים באולם הספורט "דינור" בשעה 10:00.  האירוע יתחלק לשני חלקים :

 בחלק הראשון –  הכרות עם ההורים והצגת צוות האימון שלנו, נציג להורים את מועדון הכדורעף נוה שאנן, נסביר להורים על תוכניות האימון שמטרתם לקדם את ילדיהם בכדורעף.
בחלק השני נקיים שני טורנירים:
האחד – טורניר משפחות: טורניר רביעיות של שני הורים ושני ספורטאים.
השני – טורניר ספורטאים, ללא הורים.
נוכחותכם חשובה מאוד להצלחת יום זה.
זמן הפעילות: 10:00 – 13:00
הקבוצות המשתתפות באירוע: בנות כיתה ז-ח חט"ב עירוני ג', בנים ובנות ז-ח חט"ב אליאנס, כל ילדי בתי הספר היסודיים: אינשטיין, אלון, דינור ונופים.
הגברים התחילו את משחקי הפלייאוף ברגל ימין...

 

קבוצת הגברים שמשחקת בליגה לאומית ב' החלה בימים אלה את משחקי הפלייאוף ואנו מקווים כי ייצגו את המועדון בכבוד ויקצרו הצלחות במשחקים.
בתקופת משחקי הפלייאוף יאמן את הקבוצה חיים קסל בשל העדרותו של המאמן שגיא אלון עקב מחוייבויות לימודיות.
משחק הראשון בפלייאוף התקיים ביום ה 10.3.05 באולם "דינור" נגד אסא ירושלים.
הקבוצה גברה על יריבתה בתוצאה 3:0 (25:19, 25:14, 25:17).
הקבוצה הפגינה משחק הגנה והקרבה מצוין וכמו כן משחק קבוצתי טוב אשר הוביל את הקבוצה לניצחון...לגלריה התמונות
 
 
 

Copyright NSV©כל הזכויות שמורות