Welcome to Neve Shaanan Volleyball Club

אוהבים כדורעף - פורטל חובה לכל מי שאוהב כדורעף - www.Caduraf.info

 
 
סינמטק | טיפול בחרדה
 

 
אחסנה | משחקים
 

 
דורה | הובלות רהיטים
 

 
משחקי הרפתקאות | מקלחונים
 

 
משחקים לילדים קטנים
 

 
פסיכומטרי | האנה מונטנה
 

 
בוטוקס | מתנות
 
 
קרחת | בלש פרטי
 
 
 

 

 

 

 
 
 

 40:38  בכדורעף ? כן ובפלייאוף העליון - ליגה לאומית גברים  

 

קבוצת הגברים בליגה הלאומית הגיעה למשחק העשירי והאחרון במחזורי הליגה הסדירה במאזן של ארבעה נצחונות וחמישה הפסדים ומתוך ידיעה שהמשחק בכרמיאל יקבע סופית את שיבוצה בפלייאוף העליון או התחתון.  הקבוצה ידעה כי נצחון 3:0 או 3:1 יאפשר לה לסיים את הליגה במקום השלישי וכל תוצאה אחרת תמקמה במקום הרביעי והיא לא תעפיל לפלייאוף העליון.
במשחק צמוד, מותח ומרתק לאורך כל ארבעת המערכות גברה
קבוצתנו בתוצאה 3:1, כל המערכות...המשך הכתבה

הצלחה גדולה לקבוצת הנשים בליגת העל  

 

הישג גדול לקבוצה הבכירה בליגת העל, כאשר שבוע לפני תום הסבוב השני הבטיחה הקבוצה את המקום השלישי בליגה.  בשבוע החולף יצאה קבוצתנו למשחק מכריע בעמק הירדן, ושבה משם עם נצחון מרשים 3:1 על הקבוצה הביתית.  הישג גדול זה הושג בעזרת צוות שחקניות ישראליות לוחמות וממושמעות טקטית, כאשר הרוח הקבוצתית שאפיינה אותנו לאורך כל העונה תרמה רבות גם להישג זה.  הקבוצה מצליחה על אף שבהרכב הפותח משחקות 4 שחקניות צעירות... המשך הכתבה וגלריה התמונות

ליגה ארצית בנים - צעירי הכדורעף שלנו מתאקלמים בליגה  

 

הקבוצה הצעירה של המועדון שלנו החלה את עונתה הראשונה בליגה עם רצף של 4 הפסדים רצופים ולאחריהם החלה לנצח רצף של ארבעה משחקים רצופים עד עכשיו.
הקבוצה בנויה משחקנים צעירים ברובם הלומדים בכיתות ט-י.
הקבוצה מתקדמת, תחת הדרכתו של שי ברון וניכר כי היא מתקדמת ממשחק למשחק.
כתוצאה מהצלחות אלו ומהתקדמות השחקנים הצעירים, סיימו אף שחקני הקבוצה הצעירים במקום...המשך הכתבה

ליגה ארצית בנות - הקבוצה הראשונה סיימה את הסיבוב הראשון ללא הפסד  

 

הקבוצה המובילה שלנו בליגה ארצית סיימה את סיבוב המשחקים הראשון ללא הפסד.  הישג זה הינו הישג גדול ביותר , בהתחשב בעובדה שכל השחקניות מלבד שתיים הן תלמידות בית ספר.  לאורך כל סיבוב המשחקים ניכר כי השחקניות רוכשות ניסיון ולומדות לנצח מערכות גם במצבים קשים וכך שומרות  על מאזן נצחונות מרשים.
הקבוצה מפגינה יכולת קבוצתית גבוהה, מלוכדת מאוד ונחושה להשיג את מטרתה
...המשך הכתבה

  ליגה ארצית גברים

 

 בליגה ארצית גברים משחקות שתי קבוצות צעירות של מועדון הכדורעף.  קבוצה אחת ממשיכה את פעילותה זו העונה השניה ומורכבת רובה ככולה מתלמידי תיכון עירוני ג'.  את הקבוצה מאמן איליה ויינבאום שאף מאמן אישי את הקבוצה באליפויות בתי הספר.
מרבית שחקני הקבוצה הם תלמידי כיתות יא-יב כאשר אנו מקווים כי פעילותם בליגה ארצית במועדון הכדורעף שלנו תסייע להם להעפיל לליגת העל של בתי הספר עם תיכון עירוני ג'.
סגל השחקנים: אלון אביאור...המשך הכתבה

  ליגה ארצית נשים

 

בליגה ארצית נשים משחקות שלוש  קבוצות של מועדון הכדורעף.  שתי קבוצות של שחקניות צעירות אשר שיחקו אף בעונה הקודמת בליגה ארצית וקבוצה נוספת של שחקניות מבוגרות, לאחר צבא, בוגרות מחלקת הנוער שלנו וסטודניטות מהעיר חיפה.
נווה שאנן 1- קבוצה המורכבת מבוגרות מחלקת הנוער שלנו וסטודנטיות אשר רוצות לעסוק בספורט להנאתן, להתחרות ולשמור על הכושר. סגל השחקניות: חמד גולדשטיין, גלינה בונדרצו'ק, רקפת צחור, אשרת אשכנזי, עדי דנקנר...המשך הכתבה

  מרכזי מצויינות לכדורעף בשיתוף המועדון שלנו ועיריית חיפה

 

לאחר שבשנה שעברה נפתחה ליגה למרכזי מצויינות מטעם התאחדות הספורט לבתי הספר וטיפוח ספורטאים צעירים מצטיינים קבוצות הנערות והנערים של המועדון שלנו מסיימות בימים אלה את השלב המחוזי של איזור חיפה והצפון.
קבוצת הנערות שלנו סיימה את הליגה ללא אף הפסד , וללא הפסד של מערכות בכלל. נתון זה הינו נתון מדהים מכיון שזו ליגה של ספורטאים מצטיינים בכל האיזור.
השחקניות הבולטות במהלך עונת...המשך הכתבה

  ליגת העל נשים - הקבוצה הראשונה

 

בעקבות השינויי המהותי  במבנה ליגת העל – נשים ופרוייקט נבחרת ישראל – נשים, ולאחר דיונים רבים בהנהלת המועדון הוחלט על שינויים מהותיים במבנה הקבוצה, כך שתהיה על טהרת שחקניות ישראליות בלבד וליצור קבוצה שתהיה אטרקטיבית ומהנה לכל שחקנית ישראלית בארץ.  ברור לנו שבמבנה הקבוצה הנוכחי העפלה לפלייאוף העליון ללא השחקניות הזרות שהיו לנו תהיה קשה, אך אנו מאמינים שנצליח גם השנה להשתלב במשחקי הפלייאוף העליו......המשך הכתבה וגלריה התמונות  

  ליגת העל נשים - הקבוצה השנייה

  לאחר שלוש עונות בהן הקבוצה עמדה במטרה שהוצבה לה והצליחה להישאר בליגת העל בעזרת מספר שחקניות מנוסות החלטנו השנה לנסות ולהגדיל את האתגר ובנוסף למטרה של השארת הקבוצה בליגה, לעשות זאת עם קבוצה צעירה מאוד המורכבת כולה משחקניות מחלקת הנוער של המועדון, כך שכל השחקניות הן בנות 20 ומטה, ולהציב מטרה נוספת של קליטת 2-3 שחקניות מקבוצה זו בקבוצה הבכירה במועדון בעונת המשחקים הבאה.  סגל הקבוצה...המשך הכתבה וגלריה התמונות 
  בנווה שאנן עוזרים בהגשמת החלום...

  מועדון הכדורעף נוה שאנן החליט לעזור בהגשמת החלום של מורן צור וגי'זלה רודריגז ולקדם זוג שחקניות ישראליות לטופ העולמי בכדורעף חופים.
במאי 2007 החליט מועדון הכדורעף נוה שאנן לקדם את מורן וגי'זלה לטופ העולמי, פנה לועד האולימפי דרך היחידה לספורט הישגי ולאיגוד
הכדורעף בבקשה לתמוך ולהכיר בזוג שחקניות זה.  לאחר מבחנים התקבלו מורן וגי'זלה והחלו להתאמן עם מאמן ברזילאי , רובסון דה קוסטה, שהגיע לארץ בשיתוף עם איגוד...
המשך הכתבה וגלריה התמונות
  נוער כדורעף: ניצחונות גדולים באירופה

 

שבנו מאולימפיאדת בני הנוער בעיר אולבורג בדנמרק כשבאמתחתנו מאזן ניצחונות מרשים והעפלה לשני גמרים – נערים ונערות ובנוסף חוויות רבות של השתתפות במפעל ספורט ענק זה אשר כלל היכרות עם ספורטאים רבים מרחבי העולם.  זוהי אולימפיאדה שכוללת 1500 ספורטאים מ 15 ענפי ספורט.

במהלך ימי המשחקים הפגינו הקבוצות שלנו כדורעף מרשים על כל מרכיביו ממשחק הגנה לוחם ויעיל דרך משחק התקפה חזק וטוב.  העבודה הקשה במהלך השנה ובעיקר בחודש האחרון במהלך הקיץ הישראלי המשך הכתבה וגלריה התמונות
   כדורעף מחיפה בדרך לאולימפיאדה בדנמרק

 

לאחר כל ההכנות אנו מתקרבים ליציאה לאולימפיאדת בני הנוער בדנמרק ומקווים לייצג את הכדורעף של נוה שאנן בהצלחה. סגל השחקניות היוצא למשחקים בקבוצת הבנות: אלינה טפיקין, דשה לקצ'נקוב, אילונה פילוסוב, שון וייסמן, יאנה שיינברג, קסניה אברס, עדי בן אהרון, סופיה אגרלי, אביטל מולין, סופי כץ, נינה ליפשיץ, נועה ערמון, יוליה אילינצקי. סגל השחקנים היוצא בקבוצת הבנים:  ישי דובינסקי, רועי ויזינגר, אור בוקר, טל אלבו, שון קסל, כפיר רבינוביץ, אלכס קופזון, חגי לוין, בר רון, אור אהרון ונדב בהט.

המאמנים שילוו את הקבוצות הם מנכ"ל המועדון חיים קסל וטל לב.  אין ספק שאנו חשים בהתרגשות הרבה של הספורטאים שלנו לקראת השתתפותם בטורניר בינלאומי ראשון, אך משוכנעים שלאחר חודש של הכנות יפגינו הקבוצות כדורעף איכותי. אנו מאחלים לכל הספורטאים נסיעה מהנה וייצוג מכובד של מועדון הכדורעף נוה שאנן הן בצד הספורטיבי ולא פחות חשוב בהתנהגות מכובדת וייצוג הולם של ערכי המועדון.

 הצלחה כבירה לצמד הכדורעפניות שלנו בכדורעף חופים - יולי 2007

 
מורן צור וג'יזלה רודריגז שיצאו השבוע לטורניר בינלאומי ראשון שלהן כצמד וזכו בהישג ענק של העפלה לסבב הראשי של הטורניר כלומר ה-16 הקבוצות הטובות בטורניר, לאחר שני ניצחונות במשחקי המוקדמות.
בסבב הראשי נוצחו היום – 26.7.07 מורן וג'יזלה על ידי הזוג הבכיר של גרמניה שהיו מדורגות ראשונות בטורניר (2:0).
במשחק נוסף נגד זוג קנדי נוצחו הבנות שלנו במשחק צמוד ומרתק (2:1) המשך הכתבה וגלריה התמונות
  פתיחת עונת כדורעף חופים 2007

 

למועדון שלנו יש שלוש קבוצות נשים בליגת העל בכדורעף חופים, אשר משחקות מידי שבוע במסגרת ליגה.
הזוג המוביל של המועדון שאף מייצג את נבחרת ישראל בכדורעף חופים הוא מורן צור וג'יזלה רודריגס, אשר לא הפסידו אף משחק עד היום במסגרת הליגה ואף ניצחו את כל משחקי הגמר.
שני זוגות נוספים הם: אולה חוזאייבה  עם טל לב ושושנית סליבקה עם ליהי אלקיים...המשך הכתבה וגלריה התמונות

 
 
 
 

כדורעף נשים | כדורעף גברים | מועדון בית ספרי | בית ספר לכדורעף | תולדות המועדון | גלריה התמונות | קטעי וידאו | משחקי כדורעף  | חדשות